Obelių socialinių paslaugų namai
Obelių socialinių paslaugų namai2023/09/28 @ 10:41
Obelių socialinių paslaugų namų socialinių ir kultūros darbuotojų kolektyvas savo profesinės dienos paminėjimą šventė keliaudami. Aplankė multifunkcinį struktūrinį turistinį objektą - Daugpilio tvirtovę, Agluonos baziliką, paminklą karaliui Mindaugui ir karalienei Mortai, Vijos duonos muziejų, Preili Kristaus karaliaus skulptūrų kalvą, bei lėlių muziejų. Taip pat pasveikinome asmeninius ir darbo jubiliejus švenčiančius kolegas. Ačiū organizatoriams už nuostabiai praleistą laiką 🥰 Didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū direktorei Elonai Adomavičienei 🥰
Obelių socialinių paslaugų namai
Obelių socialinių paslaugų namai2023/09/14 @ 8:02
Visus kas myli dainą kviečiame dalyvauti 🥰🤗
Obelių socialinių paslaugų namai
Obelių socialinių paslaugų namai2023/09/06 @ 5:55
Šeimos ir vaiko gerovės skyriaus darbuotojai rugpjūčio 31 dieną organizavo popietę šeimoms ir jose augantiems vaikams, kurioms teikiamos socialinės priežiūros paslaugos. Šventė vyko Rokiškio kultūros centre. Kartu su tėveliais ir vaikais buvo surengtos ,,Vasaros palydėtuvės“. Susirinkusius vaikus linksmino animatorė, ,,Pimpačkiukas“ Vaikai išradingai žaidė, šoko ir dainavo, vykdė įvairias užduotėles. Kol vaikučiai žaidė, jų tėveliai piešė piešinius tema ,,Mano svajonių šeima“. Po užsiėmimų vaikai kartu su tėveliais vaišinosi skaniais užkandžiais.
Obelių socialinių paslaugų namai
Obelių socialinių paslaugų namai2023/08/21 @ 10:59
Vieną kart metuose Lašai tampa KARALIŠKI, kai švenčiama tradicinė šventė "Lašas po lašo...! Istorija sudėliojo taip, kad Lašai pirmą kartą rašytine forma paminėti 1567m. Lenkijos Karaliaus, Lietuvos kunigaikščio Žygimanto Augusto dokumentuose, kaip užstatas skolinantis pinigus karui su maskvėnais iš Gardino žemių teisejo Grigorijaus Masalskio. Kviečiame į šventę!!!!
Obelių socialinių paslaugų namai
Obelių socialinių paslaugų namai2023/08/16 @ 8:59
Nuoširdi užuojauta 🙏

Skip to content